REZERVO TANI

Check-in
Check-out

Miresevini në Sky Hotel

Të jetosh qëndren e Tiranës si një experiencë e paharruar !

Sky Hotel me pozicionimin e tij ofron mundësinë më të mirë për një takim bisnesi apo një vizitë turistike në Tiranë.

Ai ndodhet në zemër të Tiranës, pranë të një prej zonave me aktraktive ‘”Blloku”, por struktura elegante që ka ofron komoditetin e një qëndrimi relaksues dhe plot qetësi.

Sky Hotel ofron dhoma moderne dhe banjo me hapësirë, të stiluara për të ofruar kushtet e një hoteli të standartit të lartë.

Sky Hotel është gjithmonë në ndryshim, rinovon dhe ka zgjeruar kapacitetin duke vënë në dispozicion të klienteve vitin e kaluar 20 dhoma të tjera duke patur tashmë 53 dhoma komode ne total.

Mëngjesi bufe shërbehet në katin e 16 me një pamje të mrekullueshme dhe elegante . Ndërsa për një pamje 360 gradë mund të ngjiteni në Sky Panoramik Bar. Shijoni një drink në një bar rrutullues që për rreth 20 minuta do tju shoqëroje në një tour viziv të të gjithë Tiranës.

Do të kuptoni vërtet sa pranë e keni këtë qytet të gjallë, plot atraksione, museum, klube nate dhe me bare plot shije.

Jemi të sigurtë që do të kaloni një kohë të mrekullueshme në hotelin tonë, në zemër të Tiranës.

SHËRBIME DHE STRUKTURA

SKY RESTORANT

Në katin e 16 të ndërtesës Sky Tower ndodhet Sky Restaurant, një restorant elegant që ofron një pamje admiruese të Tiranës

Sky Restaurant është vendi ideal për të shijuar pjata të përgatitura me passion dhe dashuri nga shefi i guzhinës dhe stafi i seleksionuar, në një vend intim me një pamje mahnitese.

Nga një mengjes i larmishëm e deri te darka speciale dhe e dedikuar, në Sky Restaurant mendojmë për Ju!

SKY SWEET GELATERIA BAR PASTICERIA

Sky Sweet Gelateria Bar Pastiçeria është tashmë një vend i veçantë dhe original ku mund të filloni ditën plot energji.

Sky Sweet përgatit ne laboratorin e tij akullore artizanale shumë cilësore me një bazë të perbërë nga lëndët e para si qumështi dhe frutat e freskëta .

Yogurti i përgatitur dhe i kontrolluar në mënyre rigoroze shërbehet me frutta te fresketa dhe sipas dëshirës së klientit .

Ketu do te gjeni jo vetem vendin per te shijuar akulloren dhe yogurtin e freskët por edhe ëmbëlsira të shijshme ose një kafe cilesore Illy.

SALLA E KONFERENCAVE

Sallat e konferencave dhe e takimeve te Sky Hotel janë ideale dhe i paraprijnë cdo nevoje të klientëve të biznesit dhe organizatave publike duke ofruar pajisje bashkëkohore dhe të një standardi të lartë .

Ju lutem organizoni një event apo një takim biznesi te ne, në qendër të Tiranës! Në dispozicionin tuaj keni dy salla me përmasa dhe parametra të ndryshëm për t’i përdorur për konferenca, mbledhje solemne, seminare, etj.

FITNES & RELAKS

Aktiviteti fizik është një rutinë e shëndetshme që stërvit trupin dhe lehtëson mendjen.

Klientët e SkyHotel nuk kanë nevojë të heqin dorë nga përditshmëria e aktivitetit fizik kur ndodhen në Tiranë sepse mund të përdorin Palestrën dhe zonën Relaks.

Ju lutem drejtojuni Recepsionit për t’ju përgatitur saunën ose mundesuar nje masazh nga qendra Kineze që bashkëpunon me hotelin tonë ne orën që ju deshironi.

SKY PANORAMIC BAR

Në qytetin e Tiranës, aq i veçantë dhe ndonjëhere i zhurmshëm eksiston një vend intim ku mund të shijoni një aperitiv duke vëzhguar dritat e qytetit, perëndimin nga një këndveshtrim iveçantë. Bëhet fjalë për një kapriço të vogël që duhet ta plotësoni, një luks që secili mund t’ja lejojë vetes.

Sky Panoramik Bar është një vend eskluziv dhe tashmë ‘historic’ sepse ka qënë i pari dhe i vetmi në këtë stil.

Pamja mahnitëse prej 360 gradë, duke u rrutulluar ngadalë, nje gote verë, muzika në sfond,do t’ ju bëjnë që të admironi Tiranën vetëm apo në shoqëri. Sky Panoramik Bar është I hapur çdo ditë nga ora 7 në mëngjes deri në mesnatë dhe ndodhet në katin e fundit të Sky Tower .

Mund të rezervoni këtë hapësire për një festë partikolare ose thjeshtë për një takim pune ndryshe, të nderthurur me një happy hour .

Do të ngeleni të kënaqur !

Copyright © 2019 Sky Hotel - Rruga Ibrahim Rugova, 5, Tirana (Tiranë) - Albania
Website created with ericsoft